Zámková dlažba H-PROFIL®

Dnes již klasická zámková dlažba vhodná pro všechny typy zpevněných ploch. Kameny o výšce 60 mm jsou vhodné pro chodníky, pěší zóny, zahrady a parkové úpravy. Kameny o výšce 80 mm jsou určeny pro plochy s vyšší zátěží, například automobilové komunikace, parkoviště, zastávkové zálivy, dlažba o výšce 100 mm se uplatní v plochách s extrémním zatížením jako jsou překladiště nebo sklady.

Dlažba v provedení bez fazety je vhodná k dláždění komunikací u obchodních center. Všechny dlažební kameny lze koupit jako samostatné dlažby ( H-PROFIL půlka, H-PROFIL kraj).

Ukázky skladeb zámkové dlažby H-PROFIL®

Skladba HP1 - Zámková dlažba H-PROFIL® Skladba HP2 - Zámková dlažba H-PROFIL® Skladba HP3 - Zámková dlažba H-PROFIL®

Fotogalerie zámkové dlažby H-PROFIL®

Zámková dlažba H-PROFIL® Zámková dlažba H-PROFIL® Zámková dlažba H-PROFIL® Zámková dlažba H-PROFIL® Zámková dlažba H-PROFIL®  - ukázky barevnosti Zámková dlažba H-PROFIL® - ukázky z realizací Zámková dlažba H-PROFIL® - ukázky z realizací Zámková dlažba H-PROFIL® - ukázky z realizací Zámková dlažba H-PROFIL® - ukázky z realizací Zámková dlažba H-PROFIL® - ukázky z realizací Zámková dlažba H-PROFIL® - ukázky z realizací Zámková dlažba H-PROFIL® - ukázky z realizací Zámková dlažba H-PROFIL® - ukázky z realizací Zámková dlažba H-PROFIL® - ukázky z realizací Zámková dlažba H-PROFIL® - ukázky z realizací


Na stránce jsou použity informace a obrázky z oficiálních propagačních materiálů společnosti PRESBETON Nova, s.r.o. (http://www.presbeton.cz)